Doprava zdarma
Ochotná podpora
Ověřený eshop
 

O nás

 

ALABO je mezinárodní internetová platforma, která vznikla v roce 2017 jako internetový obchod s oblečením, obuví a módními doplňky. Náš tým tvoří zkušení pracovníci v oblasti internetového prodeje s jediným cílem a to nabídnout kvalitní oblečení a obuv různých značek z celého světa za co nejnižší ceny a co nejpestřejší služby zákazníkům aby Vám byl nákup co nejvíce usnadněn a příjemný.

 

V eshopu ALABO najdete oblečení a obuv různých značek jako Adidas, Asics, Calvin Klein, Biba, Everlast, Converse, Golddigga, Jack and Jones, Slazenger, Lee Cooper a mnohé jiné. Pro náročné zákazníky máme připraveny mnohé překvapení v podobě značek jako Hugo Boss, Armani, Michael Kors a další.

 

Naším cílem je spokojený zákazník, který si vybere z našeho sortimentu oblečení a obuvi. Neustále se snažíme dodávat Vám stále větší množství produktů za co nejlepší ceny a zároveň posouvat kvalitu služeb stále na vyšší úroveň. Pravidelně Vás informujeme o našich nejlepších módních kouscích prostřednictvím letáků, newsletterů.

 

Naší vizí je stát se spolehlivou internetovou platformou s pestrou nabídkou oblečení, obuvi a dalších módních doplňků a to na mezinárodní úrovni napříč střední a východní Evropou. Být skvělým eshopem není jednoduché ale věříme, že tvrdou prací ve prospěch zákazníků se nám to podaří.

 

Vaše ALABO

Vaše ALABO.